بهترین کانال ایتا درباره فال و طالع بینی

تمام برنامه ها برای اعضاء کانال ایتا رایگان می باشد

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

کانال فال و طالع بینی در ایتا

کانال فال و طالع بینی در ایتا

کانال فال در ایتا

کانال های زیادی در اپلیکیشن ایتا وجود دارند که فال و طالع بینی ارائه می کنند اما اکثرا به صورت دستی هستند و یک فال را به همه تحمیل می کنند.

در حالی که هر کس می تواند مثلا فال تاروت خودش را باتوجه به انتخاب کارت های مورد نظر خودش داشته باشد ، نه آنکه شخصی به عنوان مدیر کانال یکبار کارت بکشد و بنویسد فال تاروت امروز شما ! اینطور نیست که فال تاروت همه یکسان باشد.

eitaa

با عضویت در کانال ، می توانید تمام برنامه ها را به صورت مشخص در گوشی موبایل خودتان داشته باشید ، ضمن اینکه هر چند ماه یکبار ، برنامه های جدیدی هم تولید می شود که به کانال اضافه خواهد شد.

لازم به توضیح است که این کانال برای گرفتن فال یا استفاده از برنامه های فال و طالع بینی هیچ هزینه ای از مخاطبینش دریافت نمی کند و تمام برنامه ها به صورت رایگان در اختیار مخاطب قرار دارد.

اگر این اپلیکیشن روی گوشی موبایل شما نصب است و الان با گوشی موبایل درحال مشاهده این صفحه هستید ، با اشاره لینک زیر و انتخاب اپلیکیشن ایتا ، می توانید وارد کانال فال شده و از آخرین برنامه ها نیز دیدن کنید.

ورود به کانال اصلی در برنامه ایتا

همانطور که اشاره شد ، با عضو بودن در این کانال ، می توانید اکثر فال هایی که همه جا باید بابت آنها هزینه بپردازید را ، به صورت رایگان برای خود و عزیزانتان بگیرید.

فال و طالع بینی های این مجموعه در طی سالها طراحی و پیاده سازی شده اند و تفاوتی با گرفتن فال به صورت دستی ندارند.

برای هر یک از برنامه های فال دقت و وقت زیادی صرف شده تا نتایج درستی را به شما به عنوان مخاطب بدهد ، همچنین همواره سعی در تولید برنامه های جدیدتر داریم که به مرور زمان برنامه های بهتر و جدیدتری را نیز تولید و در اختیار شما قرار دهیم.

فال های موجود در کانال ، طوری هستند که نیازی به بروزرسانی مداوم ندارند و شما هر زمان که وارد برنامه ی مورد نظرتان شوید ، فال در خدمت شماست و می توانید از آن استفاده نمایید.

اگر دوست دارید ، یکی از بهترین برنامه های فال را انتخاب و آن را به دوستانتان معرفی کنید و درباره نتایج آن برای هر یک از آنها به گفت وگو بپردازید.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.gosupport.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.gosupport.ir | نقشه سایت